• +38 (057 46) 42 205
  • salut.chuguev@gmail.com
    • РусскийEnglishУкраїнська

Якщо ви хочете відвідати музей безкоштовно! Якщо ви готові взяти на себе роль головного експерта! Якщо ви любите приємні подарунки! Якщо ви бажаєте отримати нові враження! Тоді вам до нас!

Запрошуємося доєднатися до проєкту, що запускає Художньо-меморальний музей І.Ю. Рєпіна. А саме – тестування аудіогіду. Вам достатньо прийти в музей Рєпіна (м.Чугуїв, вул. Музейна,можна навіть в темних окулярах і діловому костюмі та сказати пароль: «Я прийшов протестувати ваш аудіогід».

Після цього ви отримуєте анкету та дозвіл безкоштовного входу. Ваша місія: пройти експозицію та повністю прослухати аудіо екскурсію (українська та російська мова на вибір). Водночас вам потрібно заповнити коротку анкету своїми враженнями. Завершивши огляд дому-музею та майстерні художника просимо вас обміняти вашу заповнену анкету на подарунок-подяку у музейного доглядача.

Ми робимо це для того, щоб отримавши ваші відгуки, побажання та зауваження зробити аудіогід ще кращим, цікавішим та комфортнішим для вас, наші любі відвідувачі. Хочемо зауважити, що аудіогід який ви прослухаєте, також є результатом спільної праці. За допомогу в його записі щиро дякуємо Чугуївській радіокомпанії!

Творимо майбутнє разом!

Сьогодні, 20.12.2019, до Юнацької бібліотеки завітали учні 2-Б класу Чугуївського НВК № 6 з класним керівником - Денисенко Оленою Вікторівною, де на маленьких школярів чекав цікавий майстер-клас з виготовлення новорічних листівок. Діти охоче розпочали декорувати та розфарбовувати листівки, після закінчення майстер-класу учні переглянули цікавий зимовий мультик. Захід пройшов по-новорічному весело та плідно.

Чугуїв запалює!!! Сьогодні, у День Святого Миколая, лісова красуня засяяла яскравими вогниками. Розпочалося святкування з карнавальної ходи у супроводі оркестру “Chuguyev City Band”. На площі на усіх чекала яскрава концертна програма, театр на ходулях, святковий ярмарок, лазерне бімшоу, та безліч зон для фотографування. Нагадуємо, що святкування продовжиться до 21:00, тож ще є час прийти на площу Соборну та поринути у казкове дійство.

До участі у святкових заходах запрошуються суб’єкти господарювання сфери громадського харчування. Торгівля буде здійснюватися з ярмаркових будиночків. Для бажаючих взяти участь необхідно звернутися з заявою в довільній формі до Розпорядника заходів (комунальне підприємство «МП «Мрія») за адресою: м. Чугуїв, бул Комарова, 12В (контактний телефон 2-27-39) для оформлення документів на участь у заході.

Search