• +38 (057 46) 42 205
  • salut.chuguev@gmail.com
    • РусскийEnglishУкраїнська

Сегодня с неофициальным визитом Чугуев посетил Чрезвычайный и Уполномоченный посол Словацкой Республики в Украине Марек Шафин с семьей.

Свою поездку по туристическим достопримечательностям области посол совершает в рамках рабочего визита в Харьков, где еще в конце сентября прошел международный форум, в ходе которого обсуждались перспективы партнерства между Украиной и Словакией.

От имени чугуевской громады Марека Шафина и его сопровождающих поприветствовала городской голова Галина Минаева. Чрезвычайный и Уполномоченный посол Словацкой Республики в Украине познакомился с туристическим потенциалом Чугуева, посетив Художественно-мемориальный музей им. И. Е. Репина и Художественную галерею.

Наближається свято, що для більшості музеїв особливе, а для музею великого художника тим паче! 13 жовтня 2019 року в Україні відзначають День художника. В художній галереї музею Рєпіна до цієї події (з невеликою розбіжністю в часі) приурочене відкриття виставки талановитого художника та друга міста Чугуєва — Йосипа Бобенчика. Запрошуємо до галереї на площі Соборній 16 жовтня о 15:00 на урочисте відкриття виставки.

1 жовтня в юнацькій бібліотеці Чугуївської ЦБС відбулося урочисте відкриття медіа-центру. Все це складові проекту Німецької Федеральної компанії GIZ, місцевої влади та креативного колективу Чугуївської ЦБС для громади міста. Завдяки цьому молодь отримує можливість працювати над новими ідеями, спілкуватися, створювати стартапи, користуватись інформаційними ресурсами. Це нова точка сходження та об’єднання. Запрошуємо всіх до себе за адресою: вулиця Харківська, 33.

25 вересня співробітники Чугуївської ЦБС провели акцію "БібліоПарковка" до Веукраїнского дня бібліотек. Блакитне небо, тепле сонечко сприяло зустрічі з жителями міста на "Арт-аллее". Безтурботний, маленький, галасливий натовп мав можливість малювати кольоровою крейдою, фломастерами і олівцями. Також діти відгадували загадки, відповідали на питання веселих вікторин і познайомилися з книжковими новинками. Приємним моментом стало пригощання учасників акції. Велике спасибі усім, хто взяв у ній участь.

Search