• +38 (057 46) 42 205
  • salut.chuguev@gmail.com
    • РусскийEnglishУкраїнська

Якщо ви хочете відвідати музей безкоштовно!

Якщо ви хочете відвідати музей безкоштовно! Якщо ви готові взяти на себе роль головного експерта! Якщо ви любите приємні подарунки! Якщо ви бажаєте отримати нові враження! Тоді вам до нас!

Запрошуємося доєднатися до проєкту, що запускає Художньо-меморальний музей І.Ю. Рєпіна. А саме – тестування аудіогіду. Вам достатньо прийти в музей Рєпіна (м.Чугуїв, вул. Музейна,можна навіть в темних окулярах і діловому костюмі та сказати пароль: «Я прийшов протестувати ваш аудіогід».

Після цього ви отримуєте анкету та дозвіл безкоштовного входу. Ваша місія: пройти експозицію та повністю прослухати аудіо екскурсію (українська та російська мова на вибір). Водночас вам потрібно заповнити коротку анкету своїми враженнями. Завершивши огляд дому-музею та майстерні художника просимо вас обміняти вашу заповнену анкету на подарунок-подяку у музейного доглядача.

Ми робимо це для того, щоб отримавши ваші відгуки, побажання та зауваження зробити аудіогід ще кращим, цікавішим та комфортнішим для вас, наші любі відвідувачі. Хочемо зауважити, що аудіогід який ви прослухаєте, також є результатом спільної праці. За допомогу в його записі щиро дякуємо Чугуївській радіокомпанії!

Творимо майбутнє разом!

Search